Тимошенко знайшла ще один привід вигнати Януковича

Вівторок, 27 лютого 2007, 18:06

БЮТ закликає уряд Віктора Януковича врегулювати соціально-економічну ситуацію або подати у відставку.

Про це йдеться в заяві блоку, розповсюдженій у вівторок його прес-службою.

БЮТ повідомляє, що у вівторок в Донецькій області через порушення правил експлуатації стався вибух побутового газового балону, і це вже п’ятий зареєстрований подібний випадок в Україні.

"Люди не в змозі сплачувати тарифи за комунальні послуги, які встановлені в регіонах через недогляд та недбалість українського уряду, і змушені самі шукати вихід з ситуації навіть з ризиком для власного життя", - йдеться в заяві.

БЮТ підкреслює, що Нацкомісія регулювання електроенергетики, підпорядкована Кабміну, "порушуючи Конституцію, поділила людей на сорти та пропонує газ сільському населенню по абсолютно астрономічній ціні – 1170 гривень за тисячу кубометрів ($230)". Це більш як вдвічі більше, ніж та ціна, яку запропонувала для України Російська Федерація, наголошують в блоці.

Блок заявляє, що Кабмін "кинув людей напризволяще, а тому повинен нести найсуворішу відповідальність за тарифну кризу та її прямі наслідки".

"Замість того, щоб гратися в політику, воювати з опозицією та спекулювати енергоносіями, уряду слід турбуватися про соціально-економічну ситуацію в країні, врегулювання тарифної кризи та вирішення проблеми мізерних заробітних плат і пенсій. Або – визнати свою недієздатність, неспроможність вправлятися з ситуацією та негайно подати у відставку і не знущатися над країною й людьми", - йдеться в заяві.powered by lun.ua