БЮТ у Херсоні влаштував бійку і нарвався на "Беркут"

Середа, 28 лютого 2007, 12:47

У Херсоні під час засідання міськради в сесійній залі відбулася бійка за участю депутатів від Блоку Юлії Тимошенко та Партії регіонів.

Близько 10:00 перед початком чергової сесії Херсонської міськради представники фракції БЮТ заблокували в залі підходи до трибуни і президії, повідомляють "Українські новини".

Коли представники Партії регіонів спробували пройти до президії і розблокувати трибуну, зав'язалася бійка, було перевернуто столи президії.

Після цього бютівці залишилися на сцені у президії, а депутатська більшість залишила залу. Згодом більшість перемістилася до малої зали міськвиконкому, де намагалася продовжити засідання сесії за закритими дверима.

Як заявив представник фракції БЮТ, рішення блокувати президію було прийнято після того, як погоджувальна комісія відмовилася внести до порядку денного сесії питання про зниження тарифів на житлово-комунальні послуги.

На сесії, крім депутатів міськради, були присутні депутати облради й депутат Верховної Ради від БЮТ Юрій Одарченко.

У той час, як повідомляє УНІАН, будівлю міськради пікетували понад 600 осіб під прапорами "Нашої України", БЮТ, партії "Пора", партії "Реформи і порядок".

Учасники пікетування вимагали розглянути на сесії міськради питання про тарифи, а коли депутатська більшість відмовилась це робити частина пікетувальників спробувала прорватися у сесійну залу.

На місце події прибув "Беркут" і відтиснув пікетувальників від дверей зали. Під час тисняви були роздавлені скляні двері міськвиконкому.

Мер Херсона Володимир Сальдо, який головує на сесії, і голова облради Володимир Демьохін, який перебував у президії, у зв`язку з цією ситуацією оголосили перерву.

Під час перерви депутати під охороною "Беркута" перемістилися в малу залу виконкому міськради, де продовжили сесію.

Питання про тарифи було включене до порядку денного, але під номером 41.

Враховуючи кількість питань порядку денного, депутати від опозиції мають сумнів, що питання про тарифи буде розглянуте.powered by lun.ua