"Наша Україна" звинувачує Генпрокуратуру в рейдерстві

Середа, 28 лютого 2007, 16:15

"Наша Україна" висловлює обурення щодо намірів Генпрокуратури закрити кримінальну справу проти екс-губернатора Сумщини Володимира Щербаня та наполягає на доведенні справи до судового розгляду.

"Ми переконані, що такі дії Генпрокуратури є черговим свідченням того, що правосуддя і законність в Україні чим далі більше стають заручниками корпоративних інтересів Партії регіонів", - передає прес-служба блоку.

"Генпрокуратура здійснює сьогодні рейдерську атаку на демократію в Україні, ігнорує закон і підміняє правосуддя", - додається у заяві.

У "Нашій Україні" зазначають, що "на адресу Володимира Щербаня давно висуваються звинувачення у низці протиправних дій, що мали місце під час його перебування на посаді голови Сумської ОДА".

Серед них називаються "зловживання службовим становищем, перевищення повноважень, здирництво, тиск на виборців".

"Зрештою, саме Щербань переслідував студентську молодь під час президентських виборів 2004 року. Свідками цього були народні депутати від фракції "Наша Україна", які надавали політичну підтримку сумським студентам", - нагадується у заяві.

"Наша Україна" заявляє, що "наявність таких обвинувачень і дії слідчих Генпрокуратури не залишають сумнівів у тому, що закриття справи проти Щербаня є актом політичним, а не правовим".

Також "Наша Україна" переконана, що "такий крок Генпрокуратури, утверджуючи безкарність та неповагу до закону, може спровокувати нові хвилі злочинності та корупції в органах влади".

"Ми застерігаємо Генпрокуратуру від неправового рішення про закриття справи проти екс-губернатора Сумщини Володимира Щербаня і наполягаємо на доведенні справи до судового розгляду", - йдеться в заяві блоку.powered by lun.ua