Огризко залишив Росії кілька прапорів - інші спустити

Середа, 28 лютого 2007, 17:09

Міністерства закордонних справ України та Росії готують проект угоди про спрощений порядок припинення громадянства військовослужбовців Чорноморського флоту.

Про це на брифінгу сказав виконувач обов'язків міністра закордонних справ Володимир Огризко.

За його словами, "угода стосуватиметься припинення громадянства України або Росії для військовослужбовців Чорноморського флоту та членів їхніх родин".

Також Огризко зазначив, що в рамках засідання підкомісії щодо базування ЧФ Росії на території України продовжено роботу над угодою з питань юрисдикції та правової допомоги у кримінальних справах.

"Це стосується пропозицій України про те, щоб в рамках цієї угоди фіксувати чітке зобов'язання РФ не мати на території України судів, прокуратур та інших представництв правоохоронних органів, бо це суперечить Конституції України та українському законодавству", - сказав представник МЗС України.

За словами Огризка, впродовж переговорів сторони "обмінялися ідеями" щодо наявності російських прапорів на об'єктах Чорноморського флоту.

"Визначено, що буде кілька великих військових об'єктів, на яких будуть вивішені російські прапори, а на інших об'єктах будуть відповідно оформлені таблички з погодженим текстом", - додав він.
powered by lun.ua