Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Януковичі знають, що в США Тимошенко допитували і обіцяють, що вона сяде

Вівторок, 13 березня 2007, 11:45

Юлію Тимошенко в США допитували у справі Павла Лазаренка, заявляє заступник лідера фракції Партії регіонів Василь Кисельов.

За його словами, у розпорядженні парламентської слідчої комісії з перевірки фактів причетності Тимошенко до справи Лазаренка є документи, "які підтверджують, що пані Тимошенко викликалася на допити американським прокурором Мартою Берш".

"Посол США, на жаль, сказав не всю правду, або його ввели в оману, тому що у нас в руках документи... І сьогодні я здивований, і мені зрозуміло, чому вона (Тимошенко) була в Америці і чому її там не залишили", - сказав Кисельов з парламентської трибуни у вівторок.

На його думку, Тимошенко "спрямує усі свої зусилля, щоб не дати працювати Верховній Раді, тому що вона боїться відповідальності".

"Вона боїться, що якщо ми сьогодні розкрутимо до кінця те, що у свій час за політичним рішенням було припинено, то їй доведеться сидіти поруч з тими, хто сьогодні вже сидить", - заявив депутат.

"Я відповідаю за свої слова. Ми знаємо, як купуються суди окремі", - додав він.

Крім того, Кисельов повідомив, що в понеділок представники Партії регіонів зареєстрували проект постанови "про створення слідчої комісії з перевірки, хто ж отруїв президента".

"Я повинен вам сказати, піднявся дуже великий галас. Тому що приблизно ми вже знаємо, що відбулося, але ми зараз хочемо відновити істину", - сказав він.

Водночас, Тимошенко, у відповідь на заяви Кисельова сказала, що не боїться репресій з боку влади.

"Проти мене почалися репресії, які проголосили зараз з цієї трибуни. Я звикла до репресій, не хвилюйтеся", - сказала вона.

Як відомо, на минулому пленарному тижні в парламенті була створена комісія з перевірки фактів причетності компанії ЄЕСУ і Юлії Тимошенко до справи Лазаренка.

Водночас представник американського посольства в Україні заявляв, що в США немає претензій до Тимошенко.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування