Тимошенко пропонує скликати РНБО і вже не виключає людей на вулицях

Вівторок, 13 березня 2007, 11:50

Лідери БЮТ та "Нашої України" мають намір звернутися до президента України з проханням скликати засідання Ради національної безпеки і оборони для обговорення вимог опозиції.

"Ми будемо звертатися сьогодні до президента, щоб він на базі РНБО скликав керівників держави першого рівня, лідерів фракцій і щоб вони провели обговорення цих 17 пропозицій, які мусять стати в основі врегулювання ситуації", - сказала на брифінгу у вівторок лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

Вона додала, що у разі, якщо ці вимоги будуть відкинуті чи проігноровані, і якщо "вони (антикризова коаліція) думатимуть, що з позиції сили можуть знищувати Україну", то опозиційні сили "діятимуть так, як діяли перед усіма подіями президентських виборів".

Коментуючи заяву нашоукраїнця Миколи Катеринчука, який наполягав на тому, що необхідно виводити людей на вулиці, Тимошенко відповіла, що це "не виключається".

На питання, чи планують опозиційні сили добровільно скласти депутатські мандати, що може стати однією з підстав для розпуску, лідер БЮТ сказала, що це питання поки що не обговорювалося.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування