25.06

Банківський форум

Янукович наказав ігнорувати Тимошенко

Середа, 14 березня 2007, 09:38

Прем'єр-міністр Віктор Янукович закликає міністрів не звертати увагу на бойкот засідань Верховної Ради з боку опозиції, який був оголошений напередодні.

"Шановні колеги, нам треба не звертати увагу на це політиканство, а робити свою справу", - сказав Янукович, відкриваючи засідання Кабміну.

"Ми маємо мандат довіри населення. Ми знаємо, що обов'язок уряду – цілодобово вирішувати питання життєдіяльності країни", - додав він.

Прем'єр повідомив, що вже спілкувався з деякими міністрами на цю тему. "Ці розмови, які я зранку почув, коли до мене зайшли кілька міністрів - "А що буде?" – щоб ви їх (ці питання) зняли, нічого не буде", – сказав Янукович.

"Будемо працювати до 2011 року. Разом... Якщо виправдаємо довіру людей, отримаємо результат на виборах 2011 року і будемо працювати далі. Немає заперечень?", - звернувся Янукович до присутніх міністрів.

"Немає!", - сказали йому у відповідь.

Прем'єр заявив, що бойкот з боку опозиції в парламенті – "це чергова спроба дестабілізації ситуації в країні".

"Я сьогодні зустрічався з головою Верховної Ради Олександром Морозом. Він розповів, як учора пройшов пленарний день. Були прийняті всі закони. І на сьогодні порядок денний сформовано і всі питання будуть розглянуті", - запевнив Янукович.

Він наголосив, що в цій ситуації "уряд працює, ми отримали позитивний результат за два місяці, є стабільне зростання економіки і стабільне зростання доходів до бюджету".Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування