Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Дочка "РосУкрЕнерго" зібралася будувати заправки й не тільки

Середа, 14 березня 2007, 14:28

ЗАТ "УкрГаз-Енерго" (Київ) має намір придбати активи з видобутку нафти й газу за кордоном, а також створити власну мережу для роздрібної реалізації нафтопродуктів.

Про це повідомив голова правління товариства Ігор Воронін на зустрічі з представниками закордонних банків, яка відбулася в Лондоні у вівторок у рамках Українського інвестиційного самміту.

"Протягом минулого року наша компанія реалізовувала пілотний проект постачання і переробки нафти на Кременчуцькому нафтопереробному заводі. У цілому позитивний досвід роботи в цій галузі довів, що компанії необхідно прагнути до побудови вертикально інтегрованої системи, основою якої має стати власна ресурсна база й оптово-роздрібна мережа реалізації нафтопродуктів", - сказав Воронін.

Компанія, за його словами, вивчає можливість придбання нафтогазових родовищ на території Росії й інших країн-експортерів вуглеводнів.

"УкрГаз-Енерго" для розвитку нових напрямків діяльності планує використовувати власні і позикові кошти, відзначив Воронін.

Крім того "УкрГаз-Енерго" вивчає можливість придбання компаній, що експлуатують електростанції в Україні і країнах Східної Європи.

"Виробництво і постачання електроенергії найближчим часом може стати одним з основних напрямків діяльності "УкрГаз-Енерго"... Важливий напрямок - придбання активів, що генерують, і вихід на ринки електроенергії в сусідніх країнах", - сказав Воронін.

"УкрГаз-Енерго", за його словами, також обговорює з Міністерством палива й енергетики та НАК "Енергетична компанія України" можливість участі в проектах по модернізації теплових електростанцій, спрямованих на збільшення їх установленої потужності і скорочення споживання природного газу.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: