Заступника Черновецького підтримав Янукович

П'ятниця, 16 березня 2007, 10:48

Першим заступником голови КМДА – начальником Головного управління економіки за погодженням з прем’єром Віктором Януковичем і розпорядженням Київського міського голови призначено Дениса Басса.

Про це було оголошено на розширеному засіданні колегії КМДА у п'ятницю, повідомляє прес-служба КМДА.

"Так вийшло, що моє призначення, підписане як прем'єр-міністром Віктором Януковичем, так і мером Леонідом Черновецким, співпало з першими роковинами роботи нової, молодої команди", – звернувся до присутніх Басс.

"Обіцяю робити все можливе для встановлення в Києві прозорих відносин між владою і бізнесом, соціальною відповідальністю і справедливістю. Одним словом: "Сильним – роботу, слабким – турботу" – сказав він.

Він також зазначив, що вся діяльність "повинна бути підпорядкована головній меті: збільшення доходів міста, які будуть направлені, перш за все, до соціальної сфери та міської інфраструктури".

"Ми повинні пам'ятати: кінцевим результатом будь-якого нашого почину має стати підвищення якості життя киян. Я хотів би подякувати Віктору Федоровичу, Леоніду Михайловичу, співробітникам КМДА та всім киянам за надану мені довіру!" – зазначив він.

Перед цим Басс працював у Київській міській державній адміністрації радником, виконуючим обов’язки заступника голови міськдержадміністрації, начальником Головного управління економіки та інвестицій.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування