Комуністи позбавили Тимошенко морального права

П'ятниця, 16 березня 2007, 11:01

Компартія називає стурбованість Юлії Тимошенко станом соціальної сфери в Україні удаваною і лицемірною.

Свої слова партія пояснює тим, що "рішення всіх перерахованих Тимошенко соціальних проблем мало було знайти своє відображення в діях представників "помаранчевого" табору одразу ж після їхнього приходу до влади на початку 2005 року".

"Ми вважаємо, що "об'єднана опозиція" не має морального права дорікати діючій владі "відсутністю системного підходу" до вирішення проблеми масового безробіття", - йдеться у повідомленні прес-служби партії.

Після того, зазначає прес-служба, як "широко експлуатована під час президентських виборів–2004 обіцянка Віктора Ющенко про створення п'яти мільйонів нових робочих місць і сприяння поверненню в Україну трудових мігрантів, так і залишилася декларацією".

Компартія вважає "корисним для пропрезидентських сил згадати, що саме вони, намагаючись втримати залишки власного електорату напередодні парламентських виборів 2006 року, бездарно розпорядилися 24 млрд. гривень, отриманих від продажу "Криворіжсталі".

"Саме "помаранчева" команда розтратила цю величезну суму на латання дір у держбюджеті і популістське підвищення розмірів соціальних виплат, остаточно розбалансувавши економіку України", - додається у повідомленні.

"Крім того, якщо Юлія Тимошенко дійсно настільки гаряче турбується про добробут українських громадян, то їй варто було б вплинути на представників великого капіталу, які знаходяться у фракціях "опозиції", для того, щоб вони показали позитивний приклад підвищення зарплат співробітникам своїх промислових підприємств", - заявляє КПУ.

"Згадуючи про "тарифну кризу", лідер "опозиції" прагне, насамперед, перекласти на антикризову коаліцію власну провину за катастрофічне і повсюдне зростання житлово-комунальних тарифів для населення", - вважають комуністи.

При цьому Компартія стверджує, що саме "помаранчеві" уряди і керівництво НАК "Нафтогаз України" спровокували газовий конфлікт із Росією, відмовившись від економічно вигідних для України цін на постачання російського палива.

Про прийдешнє ж багаторазове збільшення житлово-комунальних тарифів уперше заявив нинішній "опозиціонер", а тоді – прем'єр-міністр Юрій Єхануров, йдеться у повідомленні.

Також КПУ відзначає, що "помаранчеві" сили володіли "усім комплексом можливостей для самостійного врегулювання тарифної політики на місцях, оскільки за результатами виборів 2006 року ключові посади у владній вертикалі в більшості регіонів зайняли саме представники нинішньої "опозиції".


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування