25.06

Банківський форум

Вночі до людей брата Луценка проникли невідомі

Середа, 21 березня 2007, 09:14

Правоохоронні органи проводять обшук у київському офісі організації "Антикримінальний вибір".

"У цей же час триває обшук в офісі обласного осередку АКВ за адресою бул. Дружби народів, 17а, кв. 22. Працівники міліції відмовилися зачекати на керівництво АКВ, аби в їх присутності провести обшук", - йдеться у повідомленні прес-служби організації.

У "Народній Самообороні" також повідомляють, що у середу зранку близько 7.30 до квартири депутата Київської облради, керівника обласного осередку "Антикримінального вибору" Ярослава Годунка подзвонили у двері із проханням відчинити.

"Чотири чоловіки представились оперативними співробітниками МВС. Вони вимагають від Годунка відкрити двері, на що один із членів "Народної самооборони" відповів, що без адвокатів спілкуватися з ними не буде", - сказано у повідомленні.

Крім того, у вівторок невідомими особами було розкрите приміщення, займане Харківською обласною організацією "Антикримінальний вибір".

"20.03.2007 року близько 15.30 члени "Антикримінальний вибір" Овчаренко і Апальков залишили зазначене приміщення і закрили його на ключ. Однак, зі слів чергової по будинку, остання близько 21.30 того ж дня знайшла, що приміщення відкрите, після чого замкнула його на свій ключ", - розповідають в організації.

"Про це нам стало відомо 20.03.2007 р. близько 24.00, коли ми зайшли в будинок і довідалися від чергової інформацію про те, що вона знайшла приміщення відкритим", - додається у повідомленні.

Виходячи з вищевикладеного, "з огляду на що в даному приміщенні могли знаходитися невідомих осіб з нез'ясованими цілями, а також ті обвинувачення, що висуваються на адресу нашої організації", організація не виключає, що в результаті несанкціонованого проникнення цих осіб могли залишитися цілком визначені речові результати.

"Антикримінальний вибір" просить провести розслідування за фактом несанкціонованого проникнення в приміщення організації з боку невстановлених осіб.

Також просять обстежити вищевказане приміщення на наявність у ньому предметів, що могли бути залишені невідомими особами, а саме: зброї, боєприпасів, вибухових і наркотичних речовин, а також інших предметів (документів), збереження і поширення яких заборонено законодавством України зі складанням акту огляду даного приміщення.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування