25.06

Банківський форум

"Наша Україна" ще сподівається на совість Кінаха

Середа, 21 березня 2007, 09:31

Фракція "Наша Україна" сподівається, що народний депутат Анатолій Кінах добровільно відмовиться від запропонованої йому посади міністра економіки.

Про це сьогодні в інтерв’ю журналістам заявив член фракції "Наша Україна" Роман Безсмертний.

"Сподіваюсь, що Кінах вийде на трибуну, всім подякує і відмовиться від цієї посади", - сказав він.

Безсмертний також зазначив, що Кінах "не може так принижуватися", і за якусь посаду переходити на бік провладної коаліції.

Він також висловив сподівання, що народні депутати, які входять до так званої групи Кінаха, не ввійдуть до складу антикризової коаліції.

У свою чергу, заступник лідера фракції Партії регіонів Михайло Чечетов не сумнівається, що у Верховній Раді відбудеться призначення Кінаха.

"Вважайте, що він уже призначений", - сказав Чечетов.

20 березня прем`єр-міністр Віктор Янукович повідомив, що офіційно про призначення Кінаха одним з членів Кабінету міністрів буде оголошено на засіданні уряду 21 березня.

У Верховній Раді України 20 березня було зареєстровано проекти постанов про звільнення з посади міністра економіки України Володимира Макухи у зв`язку з переходом на іншу роботу, і про призначення на посаду міністра економіки Анатолія Кінаха.

Проект постанови передано на розгляд профільних комітетів - Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування та Комітету з питань будівництва, містобудування i житлово-комунального господарства.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування