Кінаха обізвали зрадником і нагадали, як він називав Януковича криміналом

Середа, 21 березня 2007, 11:01

"Наша Україна" оцінює входження Анатолія Кінаха до складу нинішнього уряду Віктора Януковича, як приклад "політичної зради і безвідповідальності політичного діяча".

"Нам дуже прикро констатувати той факт, що позиція лідера Партії промисловців і підприємців України виявилася непослідовною та базувалася на грі на два фронти", - йдеться в заяві "Нашої України".

Вона нагадує, що Партія промисловців і підприємців України, як і всі інші учасники блоку прийняла рішення про перехід в опозицію до уряду Януковича.

"Сьогодні, коли підстави такого рішення "Нашої України" лише підтверджуються наростаючою в країні політичною та соціально-економічною кризою, зрада Анатолія Кінаха є ножем у спину об’єднаній опозиції та президенту України", - наголошують нашоукраїнці.

Крім того вони вказують, що призначення Кінаха перекреслює переговорний процес щодо об’єднання Партії промисловців і підприємців України з "Народним Союзом Наша Україна".

У заяві наголошується, що "Народний Союз Наша Україна" ініціюватиме виключення депутатів від ПППУ зі складу фракції "Наша Україна".

Водночас лідер БЮТ Юлія Тимошенко з огляду на призначення Кінаха нагадала деякі цитати з виступів цього діяча.

"Я дуже радий, що я і мої соратники, об'єднавшись, в тому числі з коаліцією "Сила народу", з мільйонами українських громадян, не допустили до влади цю страшну кримінальну силу, і тепер у нас є шанс жити в чесній, справедливій державі", - заявляв Кінах у 2004 році.

"Як бачимо, жити чесно і справедливо у пана Кінаха не вийшло, тепер він спробує жити так, як і жив раніше – без моралі, без совісті, без честі", - йдеться в заяві БЮТ.

"Варто також пригадати, що саме Анатолій Кінах стояв на першому місці виборчого списку блоку "Наша Україна" на виборах до Луганської міської ради. Мабуть, саме тому результати блоку до місцевих органів влади там дорівнювали нулю. Кінах був нулем і нулем залишиться, тому що зрадив свою політичну силу, яка намагалася зробити з "нічого" хоч що-небудь", - зазначає БЮТ.

Блок Тимошенко висловив підтримку "Нашій Україні" у проведенні "чіткої позиції на розмежування чесної політики від політичних спекулянтів і торгашів".

"Ми щиро і послідовно підтримуємо і будемо підтримувати наших партнерів з "Нашої України", з якими у нас свого часу, можливо й були протиріччя та непорозуміння, але які сьогодні гідно тримаються і разом з нами не дають країні впасти в безодню кримінально-політичного хаосу", - відзначають бютівці.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування