Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Янукович зізнався, що Тимошенко герой не його роману

П'ятниця, 23 березня 2007, 07:50

Прем'єр Віктор Янукович вважає політиканством поводження лідера БЮТ Юлії Тимошенко.

"Це чистої води політиканство, популізм, до якого ми вже звикли. Це повтор фрагментів уже минулих двох років", - заявив він в ефірі каналу "Інтер" у четвер ввечері в програмі "Подробиці з перших вуст".

Пояснюючи свою перепалку з Тимошенко під час круглого столу в Секретаріаті президента в понеділок, Янукович сказав, що йому не сподобалися поведінка і тональність лідера БЮТ.

"Коли ми прийшли на круглий стіл, ми думали, що президент буде ним керувати. А коли ми побачили, що ціль нас повчати, що ціль привселюдно нас принизити, я чітко сказав", - відзначив він.

"Нас зібрав президент, а відкривати талмуд і починати повчальним тоном розповідати, що нам робити і як нам жити, ну, ви вибачите, при всій повазі до цього круглого столу, ми не прийшли на шоу однієї людини, що не є героєм нашого роману", - підкреслив Янукович.

На запитання, чи буде уряд виконувати вимоги опозиції, Янукович запитав: "А хто пропонував їх обговорювати?". І додав, що "у такому тоні не пропонують".

При цьому він поставив в якості прикладу створення антикризової коаліції, коли всі питання обговорювалися "по-партнерськи".

"Тоді ж був зовсім інший тон. А, по-друге, ми висували реальні вимоги, приземлені. Зараз з 17 вимог опозиції, я скажу, 80% знаходяться фактично в роботі", - відзначив Янукович.

Він також зазначив, що вимоги опозиції виписані таким чином, щоб показати, що вона змусила уряд щось робити.

"А як можна змусити жити краще? Що це за популізм?", - запитав прем'єр.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування