Янукович наїхав на Ющенка і проговорився, навіщо йому 300 голосів

3 перегляди
П'ятниця, 23 березня 2007, 13:02

Прем'єр Віктор Янукович обвинувачує президента Віктора Ющенка у невиконанні Конституції і сподівається, що в майбутньому вони разом будуть приймати рішення про призначення губернаторів.

Про це Янукович заявив на прес-конференції в п'ятницю.

Він навів приклад з губернатором Харківської області Арсеном Аваковим.

"На жаль, ситуація склалася дуже гостро в плані виконання президентом Конституції України", - заявив він.

"Коли дві третини депутатів облради проголосували про недовіру Авакову, пройшли всі суди, які підтвердили, що це їхні конституційні повноваження, і обов'язок президента звільнити з посади такого керівника", - додав він.

"Президент не виконує положення Конституції. І я кажу про це з величезним жалем", - підкреслив він.

Янукович також зазначив, що те ж саме стосується і непоновлення на посаді губернатора Київщини Євгена Жовтяка.

"Це не політичне питання, це питання правове", - відзначив він.

"Мова не йде про персоналії і політичні партії, і моє особисте ставлення до тієї або іншої людини. Мова йде про закон, перед яким усі рівні: політики, президенти, прем'єри", - заявив він.

Прем’єр також зазначив, що на території 18 регіонів, "де влада знаходиться в руках опозиції, така ситуація буде спостерігатися".

"Хоча з 18 територій у мене немає питань до 15 губернаторів, які працюють нормально і не займаються політиканством, а займаються регіонами", - сказав він.

"А по трьох регіонах у мене є питання, але немає відповіді. Сьогодні ми поки їх, як кажуть, підвісили. Я сподіваюся, що ми з Ющенком будемо вирішувати спільно питання, які стосуються мешканців цих регіонів", - сказав він.

Янукович також відзначив, що саме в цьому полягає "відповідь на питання, що буде, коли в коаліції буде 300 голосів у парламенті".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua