Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Луценко обізвав Януковича маразматичним динозавром

П'ятниця, 23 березня 2007, 13:56

Лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко заявляє, що прем'єр-міністр Віктор Янукович не має права забороняти людям проводити акції протесту.

Про це Луценко заявив під час прес-конференції у Житомирі, коментуючи слова прем'єра про "Народну самооборону".

"Ніхто, навіть прем'єр Янукович, не має права зупиняти Конституцією даровані права. Сьогодні пан Янукович сказав, що "Народна самооборона" є авантюристичною, а я заявляю, що уряд Януковича є маразматичним", - зазначив він.

"Вони бояться знайти зброю у "Народної самооборони", а я боюся, що ми не знайдемо залишків совісті перед людьми, яких обдурили обіцянками "кращого життя вже сьогодні", - додав лідер руху.

Водночас Луценко сказав, що не хоче витрачати час на звинувачення прем'єра, а лише відзначив, що вважає його "динозавром віджившого періоду".

Лідер руху також висловив переконання, що нинішній "льодовиково-кучмістський період закінчиться, коли присвітить сонце", коли люди усвідомлять, що мають право захищати свої інтереси.

Луценко назвав неприпустимим те, що держава згадує про людей лише тоді, "коли один одного на браконьєрських полюваннях заб'ють і треба кров у людей взяти".


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування