25.06

Банківський форум

Янукович вирішив не опускатися до хамства Луценка

Субота, 24 березня 2007, 12:02

Партія регіонів заявляє, що лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко відповість за висловлювання, зроблені у п’ятницю в Житомирі.

"За такі речі взагалі-то треба відповідати, і Юрій Луценко обов'язково відповість", - йдеться в заяві партії, розповсюдженій у суботу.

"Але не так, як йому цього хотілося б. Він відповість не перед тими, кого сьогодні обпльовує: уряд мало цікавить істерія політиків-невдах. Він відповість перед людьми, яких знову кличе на барикади, і які можуть піддатися на цю провокацію. Вони обов'язково спитають в нього: в ім'я чого нас намовляли розхитувати Україну? І, безперечно, кара буде справедливою", - наголошують у Партії регіонів.

У заяві йдеться, що заяви Луценка "свідчать про те, що екс-міністром внутрішніх справ керують три сили: цинізм, ненависть і паталогічна потреба руйнації всього і вся".

"Лише людина, уражена паталогічною ненавистю до тих, хто не розділяє її поглядів, здатна демонструвати такий рівень зневаги до влади, яка послідовно виводить економіку держави зі стану хаосу на шлях нормального розвитку", - наголошують в партії.

"Назвати це авантюризмом – означає дати дуже коректну дефініцію явищу, яке слід було б назвати його справжнім іменем. І, очевидно, через те, що цього не було зроблено, Луценко вдався до хамських висловлювань на адресу діючого уряду і його керівника. Напевно, в очікуванні, що уряд і прем'єр опустяться до його рівня", - йдеться в заяві.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування