25.06

Банківський форум

Янукович розповів про тюрму й показав гітару

Неділя, 25 березня 2007, 15:02

Прем’єр Віктор Янукович у неділю запросив журналістів до себе додому.

Як передає 5 канал, у маєтку в Нових Петрівцях під Києвом господар зустрічав гостей один, оскільки дружина поїхала на батьківщину.

Цього дня прем’єр вперше на людях розповів про те, як сидів у тюрмі. За словами Януковича, саме тоді він став по-справжньому цінувати свою дружину, яка його дочекалася.

"Після того, як ми познайомилися в 69 році, в 70-му я потрапив до в’язниці. Вона мене чекала. Звільнився я в 72-му, і зразу після цього через два місяці одружився. Вона мене дочекалася", - згадав прем’єр.

Він також прочитав номери телефонної книги в своєму мобільному телефоні. "Ось перший – син. Друга Раїса Богатирьова. Сергій Бубка. Потім молодший син. Будинок в Донецьку. Клюєв. Кобзар – охоронець. Красногоровка – ось теща", - повідомив Янукович.

Прем’єр зателефонував тещі при журналістах. Одному із журналістів вона розповіла, що прем’єр регулярно купує їй подарунки, зокрема годинник і пухову хустку.

Янукович розповів також, що полюбляє грати у теніс зі своїм охоронцем, а в гольф – із депутатом-регіоналом Антоном Пригодським.

Прем’єр продемонстрував журналістам свої музичні інструменти – синтезатор та гітару. За його словами, гітару він вже освоїв, а синтезатор тільки збирається.

Крім того, Янукович показав тріщини на стінах у будинку, зазначивши, що родина мріє про ремонт.

Прем'єр також розповів, як під час свого губернаторства на Донеччині висватав дружину старшому синові - Олександру, і зізнався, що мріє оженити й молодшого Віктора.

За словами Януковича, старший син відмовився від місця в списку Партії регіонів. "Була можливість займатися політикою, потрапити в список. Так він навідріз відмовився. Сказав: я її ненавиджу, дивлячись на тебе. Але він знає, що я її теж не люблю", - зазначив прем’єр.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: