Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Партія Януковича зчинила галас навколо "килима" Ющенка з суддями

Понеділок, 26 березня 2007, 11:58

У Партії регіонів заявляють, що президент Віктор Ющенко втручається в діяльність Конституційного Суду.

"Тільки що президент зібрав у себе суддів Конституційного Суду і веде з ними бесіди з приводу справ або справи, що знаходиться у провадженні Конституційного Суду", - йдеться в заяві Партії регіонів.

За словами голови комітету Верховної Ради з питань правової політики регіонала Григорія Ільяшова, у Комітеті "глибоко обурені тим, що відбувається".

"Президент не мав права цього робити. Це – форма тиску на суддів при здійсненні ними своїх повноважень", - сказав він.

"Конституційний Суд України має чітко певне місцезнаходження. Згідно з законом, саме за місцем перебування Конституційного Суду, а не в якому-небудь іншому місці, готуються і затверджуються його рішення і висновки", - додав депутат.

Він також підкреслив, що судді КС при здійсненні своїх повноважень є незалежними і підкоряються тільки Конституції, керуються тільки чинними законами України, крім законів або їхніх окремих положень, що є предметом розгляду Конституційним Судом.

Як відомо, раніше в Компартії також заявляли про тиск секретаріату Ющенка на суддів КС.

За даними комуністів, "вимоги, що висунуті Ющенком до суддів – це ухвалення на його користь рішення про неконституційність законів про Кабінет міністрів, про імперативний мандат і про заборону неправової ревізії або скасування положень Конституційної реформи".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування