25.06

Банківський форум

Ющенко обурений туалетами в школах

Вівторок, 27 березня 2007, 15:51

Президент Віктор Ющенко закликає керівників районних адміністрацій вирішити питання санітарних умов в українських школах.

"У Рівненській області 500 з 700 шкіл мають зовнішні туалети. В Одеській області 568 шкіл мають зовнішні туалети. Я не буду вже говорити, якого типу ці туалети", - сказав Ющенко під час наради з керівниками місцевих органів влади.

"Ми говоримо про громадські заклади, де людина повинна вперше формувати свою культуру до санітарії", - додав він.

За словами президента, він вражений умовами, в яких навчаються діти у провінції.

"Мені особисто важко уявити, хоча я розумію, що таке українське село і в яких умовах народжуються і живуть люди", - зазначив Ющенко.

За його словами, якщо говорити про зовнішні туалети, значить в школі немає гарячої води.

Він також зазначив, що не краща ситуація і зі спортивними майданчиками в школах.

"У нашій шкільній дисципліні прийняте рішення про заняття футболом. У Житомирській області майже 900 шкіл – і маємо тільки 44 футбольних поля. Цікаво як там ця дисципліна викладається?" – здивувався Ющенко.

Ющенко поділився своїм досвідом:

"Я добре пригадую, як робили декілька стадіонів у моєму селі і при моїй школі в Хоружівці. На 90% це були зусилля самих учнів та вчителів. Як їх потім обсаджували, вирівнювали, як земельку носили на носилках".

"Про басейни я не буду говорити, хоча багато промислових індустріальних центрів могли б поставити собі таку амбіцію", - додав президент.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування