У Росії думають, що Курочкіна замовила "лужниковська група"

Середа, 28 березня 2007, 16:12

Замовником убивства Максима Курочкіна міг виступити тандем співвласника депутата Держдуми Росії Олександра Бабакова і президента футбольного клубу ЦСКА Євгенія Гінера.

Про це заявив російський політолог Станіслав Бєлковський, повідомляє російське інформагентство "Новий регіон".

"У Максима Курочкіна були дуже серйозні вороги. Головним ворогом російського підприємця був тандем співвласника футбольного клуба ЦСКА, депутата Держдуми Олександра Бабакова і президента ЦСКА Євгенія Гінера", - відзначив Бєлковський.

За словами експерта, протягом декількох років у Бабакова і Гінера був спільний бізнес з Курочкіним.

"Вони разом контролювали активи на Україні: акції обласних енергетичних компаній і мереж готелів України, у числі яких готель "Прем'єр Палас". Однак кілька років назад у них виникли розбіжності і почалася жорстока війна. Була серія взаємних спроб замахів на життя", - сказав Белковский.

Другим серйозним ворогом Курочкіна, за його словами, був власник великої фінансово-промислової групи "Приват" Ігор Коломойський.

Крім того, за словами експерта, замовники убивства Курочкіна "мали контакти в правоохоронних органах України".

"Без їхньої допомоги російського підприємця убити б не змогли", - заявив Бєлковський.

У той же час партнер Бабакова Дмитро Рогозін заявив, що він чув про колись серйозні відносини Курочкіна і Бабакова, "але з 2003 року... Курочкін у його (Бабакова) друзях уже не значився".

Видання пише, що Курочкін і Бабаков разом входили в ОЗГ "Лужники", проектами якої в Україні керував Курочкін.
powered by lun.ua