Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

Після Курочкіна не залишилося ні тіла, ні крові. Чи було вбивство?

Четвер, 29 березня 2007, 10:44

Відсутність фотографій або відеозйомки, які б підтверджували смерть російського бізнесмена Максима Курочкіна, дають підстави для думок про інсценування вбивства.

Дзвінки до Генпрокуратури, Міністерства внутрішніх справ і прокуратури міста Києва не дали ніяких результатів, пише газета "Дело".

У Головному бюро судово-медичної експертизи, співробітниця якого по телефону повідомила, що тіло Курочкіна знаходиться в них, пізніше заявили: "Преса тут нічого не дізнається. За потрібною інформацією звертайтеся в прокуратуру".

Також відмовилися повідомити, коли приходили родичі Курочкіна, чи було упізнання і коли будуть забирати тіло. Побачити висновок судмедекспертизи (або копію) також не виявилося можливим.

Заступник міністра внутрішніх справ, начальник кримінальної міліції Микола Куп'янський спростовує припущення про інсценування вбивства. У той же час джерело в МВС відзначило, що в заявах офіційних осіб існують розбіжності.

"Спочатку пролунали заяви про миттєву смерть, а потім стали казати, що він (Курочкін) ще був живий кілька хвилин. Різниця істотна", - відзначило джерело.

"Якщо снайпер справді вбив Курочкіна, поціливши йому в серце, тіло повинно було залишитися на місці до приїзду оперативної групи. Якщо Курочкін дійсно був убитий, то конвоїри не мали права змінювати положення тіла покійного до того моменту, поки не будуть проведені всі слідчі дії", - додав він.

Безліч фотографій, зроблених представниками ЗМІ, підтверджують, що місце, де лежав мертвий бізнесмен, не було обведене крейдою або фарбою. Також ніхто не бачив слідів крові, зазначає видання.

Джерело ж переконане, що після вогнепального поранення сліди крові повинні були залишитися: "У моїй практиці не було такого випадку, щоб при вогнепальному пораненні не було крові. Тим більше, якщо куля потрапила в серце".

Співрозмовник також акцентував увагу на тому, що лікарі швидкої допомоги забрали тільки конвоїра. Це означає, що Курочкін або був убитий, або залишився неушкодженим. А деякі свідки події повідомляють про те, що бачили, як Курочкіна одразу ж занесли в приміщення суду, при цьому бізнесмен поранення не одержав.

Невідомо також, у якому напрямку і на якій машині відвезли тіло Курочкіна, адже у внутрішньому дворі стояв мікроавтобус "Фольксваген" і тюремний "воронок".

Щоб підтвердити факт смерті Курочкіна, достатньо оприлюднити акт судмедекспертизи і надати документальні факти (оперативну зйомку, фото), вважає джерело в МВС.

"Опергрупа зобов'язана документально зафіксувати смерть бізнесмена, а також поранення на його тілі. Окремі кадри потрібно надати пресі, тоді спекуляції про смерть Курочкіна припиняться", - додало джерело.

Водночас видання пише, що після смерті Курочкіна ціна за оренду трьох квадратних метрів блоку на Дніпропетровськом ринку "Озерка", який він контролював, піднялася з 350-600 грн. до 3-4 тис.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування