Ющенко та Янукович сиділи уночі над пакетом

П'ятниця, 30 березня 2007, 14:24

На нічних переговорах між президентом Віктором Ющенком та прем'єр-міністром Віктором Януковичем розглядався пакет рішень, який може вивести Україну з політичної кризи.

Як повідомив журналістам лідер "Пори" Владислав Каськів, за його інформацією, пакет включає ухвалення законів про застосування імперативного мандату у Верховній Раді, який унеможливить переходи депутатів до антикризової коаліції.

Крім того, за словами політика, Ющенко та Янукович обговорили зміни до закону про Кабмін, які мають підсилити повноваження глави держави, а також проекти закону про президента та опозицію.

Каськів наголосив, що має інформацію зі своїх джерел. "На зустрічі, звісно, я присутній не був", - додав він.

Про це Каськів розповів журналістам перед секретаріатом президента, куди, за його словами, він прибув разом з лідерами опозиції, які мають передати Ющенку звернення комітету національного порятунку про необхідність розпуску Верховної Ради.

"Прибула Юлія Володимирівна, прибув Кириленко, Луценко, Катеринчук. Зараз обговоримо всі події, які зранку відбулися на форумі національного порятунку, після чого буде зрозуміла позиція президента", - заявив політик.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування