У баби Параски є шанс стати головою "Нашої України"

Субота, 31 березня 2007, 14:09

Бабу Параску прийняли до "Нашої України".

Про бажання баби Параски вступити в члени партії заявив сам президент Віктор Ющенко.

"На ім’я з’їзду прийшла заява, яку я б просив негайно розглянути: "Прошу прийняти мене до "Нашої України". Зі статутом і програмою партії ознайомлена. Корольок Параска Василівна", - зачитав Ющенко.

Він закликав з’їзд проголосувати за заяву, після чого під оплески присутніх Ющенко спустився в партер.

Він подарував бабі Парасці композицію з квітів, яка прикрашала сцену з’їзду "Нашої України".

Крім того, після розгляду статуту "Нашої України" і змін до нього, депутат Павло Жебрівський вніс кандидатуру президента Віктора Ющенка на посаду голови партії.

"Я вважаю, що іншої кандидатури немає. А ті, хто хочуть висувати свою кандидатуру, нехай попрацюють на благо партії ще кілька років", - зазначив він.

Водночас депутат Петро Олійник запропонував на голову партії В’ячеслава Кириленка.

Згідно зі статутом партії та змінами до статуту, які ухвалено на з'їзді в суботу, голова "Нашої України" обиратиметься з'їздом партії строком на два роки.

Внесенням змін до статуту також скорочено назву партії "Народний Союз Наша Україна". З офіційної назви партії вилучено словосполучення "політична партія". Тепер вона називатиметься "Народний Союз Наша Україна", а скорочено – "Наша Україна".

Крім того, зі статуту вилучено пункт про розпуск первинних організацій. Водночас розширено підстави для втрати членства в партії, зокрема тепер з партії виключатимуть тих, хто не пройшов перереєстрацію.

Відтепер центральними керівними органами партії будуть з'їзд партії, політична рада та президія.

До політради входять голова партії, його заступник, голова центрального виконкому, народні депутати, голови регіональних організацій.

До президії партії входить голова партії, його перший заступник, керівник фракції, керівник центрального виконавчого комітету та інші члени, які обираються політрадою партії.

Автори статуту вирішили, що стратегічна рада партії буде програмно-дорадчим органом партії.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua