Надзвичайного стану не буде. Ющенко роздав силовикам доручення

Вівторок, 10 квітня 2007, 13:20

На зустрічі президента Віктора Ющенка із силовиками питання про ведення надзвичайного стану не обговорювалося.

Про це по завершенні зустрічі заявив міністр оборони Анатолій Гриценко.

"Жодним чином не ставилося питання про надзвичайний стан, або інші заходи з посилення впливу силових структур на ситуацію, що склалася в Україні", - сказав він.

Гриценко також зазначив, що на зустрічі президент наголосив, що всі правоохоронні органи "повинні виконувати миротворчу місію, аполітичну, стояти осторонь від політичного конфлікту".

Він також запевнив, що ситуація в Україні є стабільною і знаходиться під надійним контролем з боку президента та уряду.

Водночас, як повідомляє прес-служба президента, під час зустрічі Ющенко звернув особливу увагу присутніх на необхідність інформування – за їх наявності – про факти тиску з будь-якої сторони на Конституційний Суд та ЦВК.

Ющенко також попросив Генпрокурора Олександра Медведька вивчити та дати адекватну оцінку ряду судових рішень, прийнятих останнім часом, зокрема ухвалі Феодосійського райсуду, яка забороняла уряду і іншим органам здійснювати заходи та приймати рішення на виконання Указу Президента від 2 квітня.

"7 квітня той самий суд скасував своє рішення. Вочевидь, у подібних випадках мають місце «політичні інтриги»,  а суди явно вийшли за межі своєї компетенції, перебираючи на себе повноваження Конституційного Суду", - зазначив Ющенко.

Глава держави також поцікавився ходом розслідування інциденту, що стався в Печерському суді Києва 5 квітня.powered by lun.ua