Росіяни "скромно" лізуть у справи "братерської" України

2 перегляди
Середа, 11 квітня 2007, 12:48

Заступник голови комісії з міжпарламентського співробітництва громадської палати РФ Сергій Марков вважає, що президент Віктор Ющенко знаходиться під впливом "радикалів" Віктора Балоги і Романа Безсмертного.

Про це він заявив журналістам у кулуарах Верховної Ради, повідомляє Ліга.

"Видно, що президент України вагається, і він знаходиться під впливом радикалів, як я розумію, Балоги і Безсмертного", - зазначив Марков.

Член делегації російської Держдуми наголосив, що російські парламентарії будуть закликати президента України не слухати екстремістів і не йти шляхом радикалізації.

При цьому Марков зазначив, що в Україні порушуються права людини, і тому захист прав людини - це не тільки внутрішня справа української держави.

"Якщо політики штовхають громадян на протистояння, то всі сусідні країни повинні допомогти уникнути цього. Ми приїхали подивитися і допомогти українським політикам дійти компромісу", - пояснив він.

При цьому Марков підкреслив, що сьогодні в Росії з величезною увагою спостерігають за подіями в Україні, і громадяни Росії зацікавлені, щоб конфлікт не перейшов у серйозне громадянське протистояння.

"Росія і Євросоюз зацікавлені в тому, щоб українські політики знайшли компроміс" і щоб події в Україні повернулися в конституційний простір, - зазначив Марков.

"Ми скромно намагаємося допомогти братерському українському народу, ми любимо Україну. Я особисто обожнюю українську мову й обіцяю її вивчити, якщо російська стане другою державною", - сказав Марков.

Як відомо, у п'ятницю, 6 квітня, Держдума РФ висловила підтримку Верховній Раді.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua