Ківалов взявся звільняти суддів, які відрізали йому дорогу до крісла

Середа, 11 квітня 2007, 17:27

Вища рада юстиції у наступну середу має намір розглянути питання про звільнення трьох суддів Печерського суду Києва, які призупинили дію постанови парламенту про повернення попереднього складу Центральної виборчої комісії.

Про це журналістам на прес-конференції заявив член Вищої ради юстиції Сергій Ківалов, повідомляє УНІАН.

За його словами, у середу протягом 4-х годин одна із секцій Вищої ради юстиції розглядала це питання і для "чистоти, щоб ніхто не сказав, що це політичне замовлення", було ухвалене рішення запросити трьох суддів Печерського суду на засідання Вищої ради юстиції наступної середи.

Ківалов сказав, що таким чином вони зможуть "розповісти і відповісти на запитання про те, яким чином було ухвалене рішення суду".

"Ви бачите, як все демократично", - сказав Ківалов, додавши, що він, таким чином, не порушив жодного положення закону чи Конституції.

Як відомо, Верховна Рада в ніч на 3 квітня скасувала свою постанову від 8 грудня 2004 року про дострокове припинення повноважень членів Центральної виборчої комісії, яку тоді очолював Ківалов.

Водночас Печерський райсуд Києва зупинив дію цих постанов Верховної Ради.

У свою чергу президент Віктор Ющенко призупинив дію указу про призначення Вадима Копиляна заступником голови Феодосійського міського суду Автономної Республіки Крим.

Як відомо, минулого тижня Феодосійський суд ухвалив рішення про заборону органам влади чинити будь-які дії щодо проведення дострокових виборів. Пізніше сам суд скасував своє рішення.