Янукович визнав, що може програти на виборах?

2 перегляди
Середа, 11 квітня 2007, 17:41

Прем'єр Віктор Янукович заявляє, що у випадку проведення дострокових виборів до Верховної Ради, потрібно проводити їх разом із президентськими.

Про це він заявив на Майдані Незалежності перед прихильниками коаліції.

"Якщо будуть вибори позачергові, вони повинні бути одночасно: і парламентські, і президентські. І вони мають бути в рамках українських законів", - заявив він.

Янукович також зазначив, що "не може бути такого, щоб Україну можна було об'єднати, підтримуючи тільки одну політичну силу. "Не може бути президент президентом декількох регіонів України", - заявив він.

Янукович також повідомив, що президенту Віктору Ющенку були запропоновані "шляхи виходу з кризи".

"Ми поклали пакет цих пропозицій. Ми зараз чекаємо на відповідь. Час ще не загублений, і ми можемо сісти за стіл переговорів і гідно вийти з цієї кризи", - сказав Янукович.

"Така можливість у нас є", - додав він.

Говорячи про дострокові вибори, Янукович заявив:

"Це буде повтор 2004 року, коли знову в крісла і затишні кабінети прийдуть ті ж самі люди, що прийшли у 2005 році, які нездатні будувати нашу країну такою, про яку ми з вами мріємо", - заявив Янукович.

З 2004 року це перший виступ Януковича на Майдані Незалежності, де тоді перебували прихильники помаранчевих сил та президента Віктора Ющенка.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua