ЯНУКОВИЧ ЗАГОВОРИВ СЛОВАМИ ЮЩЕНКА ПРО ВИБОРИ

Четвер, 12 квітня 2007, 12:20

Проведення дострокових парламентських виборів в Україні можливе або у випадку визнання КС законним указу президента про припинення повноважень парламенту, або у випадку згоди всіх політичних сил.

Про це заявив прем'єр Віктор Янукович на спільній прес-конференції з прем'єром Литви Гедиминасом Киркиласом (Gediminas Kirkilas) у четвер у Києві.

Янукович підкреслив, що у випадку визнання КС конституційним указу президента про припинення повноважень парламенту, "усі політичні сили будуть виконувати указ".

"Якщо Конституційний Суд визнає неконституційним указ, вибори можливі, якщо погодяться на політичному рівні всі учасники політичного процесу", - сказав Янукович.

"На які умови вони можуть погодитися - покаже час. Але все, що буде відбуватися - буде в рамках правового поля", - підкреслив прем'єр.

Янукович також заявив, що його позиція збігається з точкою зору президента Віктора Ющенка в питаннях розвитку країни, передає прес-служба Партії регіонів.

"По всіх стратегічних питаннях розвитку України позиція президента й уряду збігаються", - сказав він.

Також Янукович підкреслив, що сьогоднішні процеси в Україні спрямовані на збалансування повноважень усіх галузей влади, як у будь-якій сучасній європейській державі.

"Ми налаштовані на співробітництво з опозицією на принципах політичного компромісу", - сказав він.

Янукович також заявив, що політична криза не відіб'ється на зовнішньоекономічних і зовнішньополітичних пріоритетах України.

"Уряд забезпечить спокій і стабільність в Україні. Все, що відбувається в Україні, ніяк не відіб'ється на зовнішньоекономічних і зовнішньополітичних пріоритетах".

Він також зазначив, що уряд забезпечує виконання прав закордонних інвесторів.

Янукович також зазначив, що уряд України розглядає залучення іноземних інвестицій, у тому числі литовського капіталу, як один з важливих способів прискорення економічного зростання.

"Інтерфакс-Україна",