Регіонали пропонують Морозу напружитись, а Ющенку здати назад

Четвер, 12 квітня 2007, 16:01

Партія регіонів не обговорює можливість включення у свій виборчий список лідера Соціалістичної партії, спікера Верховної Ради Олександра Мороза.

Про це на прес-конференції в четвер заявив депутат Тарас Чорновіл.

При цьому він нагадав, що в липні минулого року, коли над парламентом "нависла загроза розпуску", Партія регіонів готова була включити у виборчий список членів коаліції, але сам Мороз тоді відповів, що у випадку виборів СПУ піде на них окремо.

Крім того, Чорновіл не погодився з думкою деяких соціологів, які прогнозують, що соціалісти можуть не потрапити до наступного парламенту.

"Якщо вони напружать добре свої електоральні зусилля, вони можуть вийти на 3% і пройти, але реально замість 239 у нас є шанс отримати десь порядку 245 місць у парламенті", - зазначив він.

Водночас, Чорновіл наголосив, що Партія регіонів закликає президента скасувати указ про проведення дострокових парламентських виборів, щоб зберегти умови для нормального діалогу на майбутнє.

При цьому він зазначив, що Партія регіонів сподівається, що президент скасує свій указ ще до рішення Конституційного Суду, і "це зніме всі проблеми".

"У цьому випадку ми готові виконати побажання президента практично в усіх напрямках і сферах, які не суперечать Конституції", - сказав депутат.

За словами Чорновола, якщо рішення КС буде не на користь президента, то коаліція опиниться в ситуації, коли буде необхідно вести переговори з людиною, яка свідомо порушила Конституцію.

"Тому ми сьогодні максимально звертаємось до президента з проханням переглянути свій указ, щоб зберегти умови для нормального діалогу на майбутнє", - сказав він.

Чорновіл також вважає прийнятним варіант скасування президентського указу про дострокові вибори на підставі юридичної і фізичної неможливості його виконання.

У той же час, депутат зауважив, що не вірить у силовий характер розвитку подій.

Ліга, УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування