У чесність КС практично ніхто не вірить

П'ятниця, 13 квітня 2007, 14:30

Половина громадян (50%) не вірять у здатність Конституційного Суду за нинішніх умов прийняти об'єктивне і неупереджене правове рішення для припинення використання Конституції окремими політиками на власний розсуд і для власних інтересів.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

27% опитаних вважають основною причиною цієї нездатності Конституційного Суду значний політичний тиск на нього.

Такої думки притримуються 34% прихильників Комуністичної партії, 30% – Партії регіонів, 28% – БЮТ і 21% – "Нашої України".

Ще 23% не вірять у здатність Конституційного Суду прийняти об'єктивне і неупереджене правове рішення, оскільки вважають, що члени Конституційного Суду корумповані.

Так вважають практично однакова кількість прихильників різних політичних сил: 23% – "Нашої України", 22% – КПУ, 21% – Партії регіонів і БЮТ.

Лише 12% вірять у те, що у Конституційному Суді працюють чесні люди.

10% вірять у здатність Конституційного Суду прийняти об'єктивне і неупереджене правове рішення, оскільки вважають, що громадськість і ЗМІ не допустять несправедливих рішень Конституційного Суду.

Опитування проводилося з 29 березня до 3 квітня по всій території України. Було опитано 2041 респондент віком від 18 років. Статистична похибка в середньому не перевищує 2,8%.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...