Ющенко продовжує паперову війну з розігнаною Радою

П'ятниця, 13 квітня 2007, 21:47

Президент Віктор Ющенко ветував низку законів, ухвалених Верховною Радою і повернув зі своїми пропозиціями на доопрацювання.

Відповідно до частини другої статті 94 Конституції президент повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями закон "Про внесення змін до закону Про вищу освіту" для повторного розгляду, повідомляє прес-служба президента.

Ющенко також повернув до парламенту закон "Про Дисциплінарний статут Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України" та закон "Про державний земельний кадастр" для повторного розгляду.

Пропозиції президента під час розгляду закону на пленарному засіданні парламенту представлятиме представник президента у Верховній Раді Роман Зварич.

В повідомленні прес-служби президента не уточнюється, чи адресував президент свої пропозиції саме Раді п’ятого скликання, яку два тижні тому розпустив.

Тим часом спікер Олександр Мороз заявив у п’ятницю в ефірі каналу "Рада", що парламент продовжує надсилати свої акти на підпис президенту.

"Ми направляємо їм документи, а їх справа розглядати документи у встановленому порядку", - підкреслив спікер.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!