У Ющенка щодня стежать за "нервовою" економікою

1 перегляд
Неділя, 15 квітня 2007, 09:02

Перший заступник глави Секретаріату президента Олександр Шлапак впевнений, що нинішня політична криза не вплине на процес виплат пенсій, зарплат та інших соціальних виплат.

"Я спокійно й оптимістично дивлюся на питання наповнення бюджету, я бачу результати трьох місяців", - заявив Шлапак в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" у суботу.

У той же час він відзначив, що "дуже короткочасні проблеми" по наповненню дохідної частини бюджету 2007 року цілком можливі, однак висловив упевненість, що "за результатами чотирьох місяців ми будемо мати 100-% виконання плану".

Шлапак повідомив, що Секретаріат президента щодня відслідковує всі події, які відбуваються на економічному і в першу чергу фінансовому ринках, "тому що вони в першу чергу найбільш нервово реагують на такі речі".

"Ми не бачимо сьогодні підстав для того, щоб говорити про якісь проблеми", - підкреслив він.

Шлапак також переконаний, що криза не розтягнеться на період у два-три місяці.

Він навів як приклад політичну ситуацію в Чехії, яка, за його словами, незважаючи на тривалу кризу, не привела до економічної кризи. "Чим швидше ми доростемо до того, щоб політична дискусія не чіпляла основи економічного життя - тим краще", - відзначив він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua