Артемівський райсуд знову дозволив вибори

Вівторок, 17 квітня 2007, 13:34

Артемівський райсуд Луганська скасував свою ухвалу від 12 квітня про заборону фракціям, Центрвиборчкому, Кабінету міністрів, президенту і Держказначейству вчиняти будь-які дії щодо дострокових виборів парламенту.

Відповідну ухвалу суд прийняв у вівторок, повідомляє УНІАН.

Тим самими райсуд закрив провадження у справі за позовом депутата Володимира Іванова про порушення його трудових і громадянських прав через указ президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради.

На засіданні з розгляду справи по суті головував суддя Артемівського райсуду Сергій Космінін.

Позивач Іванов до суду не з’явився, натомість надіслав телеграму, у якій повідомив, що не може з’явитись на судове засідання, і просив суд перенести розгляд справи на 3 травня.

Як відомо, 6 квітня Артемівський суд м. Луганська за позовом депутата Іванова ухвалив рішення про заборону проведення позачергових виборів до Верховної Ради. 10 квітня той же суд скасував своє рішення.

Того ж дня Іванов подав додаткове клопотання, у якому виключив спірні пункти зі свого позову, які стосуються юридичних і фізичних осіб. На забезпечення цього клопотання суд 12 квітня прийняв рішення призупинити дію указу президента про розпуск парламенту.

У вівторок заступник голови ЦВК Марина Ставнійчук повідомила, що 16 квітня до Центрвиборчкому надійшло чергове рішення Артемівського райсуду про заборону проведення виборчого процесу. Це було четверте таке рішення районного суду.
powered by lun.ua