Тимошенко пояснила, що Рада існувати вже не буде

Середа, 18 квітня 2007, 18:05

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що Верховна Рада 5 скликання є неправомірною через відсутність третини депутатів.

На прес-конференції у середу Тимошенко підтвердила інформацію про те, що депутати фракції БЮТ написали заяви про складення депутатських повноважень.

"Щоб вони не змогли скасувати Конституцію, бо 82 стаття говорить, що парламент є неправомочним, якщо у парламенті менше 23 депутатів", - пояснила лідер БЮТ.

"За будь-яких обставин ця продажна Верховна Рада існувати не буде", - наголосила Тимошенко.

Лідер БЮТ також запевнила, що з’їзд її блоку, який формував попередній список, відкритий і буде скликаний "в будь-яку хвилину", і "всі рішення будуть проведені".

"Всі процедури правові ми проведемо бездоганно", - запевнила вона.

У той же час Тимошенко підтвердила, що боїться, що КС винесе "абсолютно неправосудне рішення".

"Ми боїмося, бо неправосудні продажні суди вже стали візитівкою України. Ми дійсно боїмося неправосуддя, але не боїмося піти до людей, і отримати їх визначення щодо наших команд", - додала вона.

"А те, що Партія регіонів, КПУ та СПУ засіли в цьому продажному парламенті і корумпованому уряді, і бояться піти до людей, це очевидно. Але ми примусимо їх піти на вибори", - запевнила Тимошенко.

Також лідер БЮТ закликала людей позбуватися ілюзій щодо того, що Партія регіонів "є партією, а не кланом", інакше їм доведеться "залишатися рабами".

"Або потрібно розставатися з ілюзіями і розбиратися в політиці, або завжди залишатися рабами і служити мафії", - заявила Тимошенко.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!