Ющенко зрадів, що ПАРЄ теж не проти виборів

Четвер, 19 квітня 2007, 12:33

Президент Віктор Ющенко позитивно оцінює ключові положення проекту Резолюції ПАРЄ щодо функціонування демократичних інституцій в Україні.

Ющенко вважає, що в цілому даний проект є конструктивним і збалансованим, повідомляє прес-служба президента.

Він відзначив, що рекомендації ПАРЄ щодо усунення причин виникнення політичної кризи в Україні значною мірою співпадають з його пропозиціями, переданими для вивчення прем’єру Віктору Януковичу 10 квітня.

Йдеться, зокрема, про заклик ПАРЄ в терміновому порядку відновити роботу із реформування Конституції та про необхідність законодавчого закріплення низки базових законопроектів.

Президент також позитивно оцінив зафіксовані в проекті резолюції ПАРЄ положення про необхідність мирного та конституційного врегулювання політичної кризи в Україні шляхом досягнення широкого політичного компромісу між усіма політичними силами, представленими у парламенті.

Крім того, Ющенко високо оцінив визнання пунктом 10 проекту резолюції дострокових виборів легітимним демократичним інструментом для обрання та контролю народом влади.

Президент сподівається, що при обговоренні та ухваленні остаточного тексту резолюції її демократична складова буде підсилена, і цей документ стане позитивним внеском Європи у врегулювання політичної кризи в Україні.powered by lun.ua