У КС кажуть, що Ющенко не тисне, а лише просить рішення

Четвер, 19 квітня 2007, 14:17

Заступник голови Конституційного Суду Валерій Пшеничний заявляє, що президент Віктор Ющенко не тисне на суддів КС.

Про це він заявив у четвер під час перерви в засіданні КС, повідомляє Ліга.

Пшеничний зазначив, що близько місяця тому президент приходив у Конституційний Суд.

За словами судді, голова держави зібрав суддів КС і розповів їм своє політичне бачення проблем у суспільстві.

"Та не тисне він (президент)", - наголосив Пшеничний і додав, що Ющенко є президентом, головою держави, і він може прийти, коли хоче і за яким хоче питанням.

Пшеничний також відзначив, що Ющенко поводився із суддями дуже коректно.

"Він жодним словом не сказав, що "проголосуйте так або мені потрібне таке рішення". Він попросив тільки одне - дайте рішення", - сказав суддя КС.

На питання, чи тисне на суддів той факт, що на вулиці біля будівлі Конституційного Суду проходять мітинги, Пшеничний відповів: "Особисто на мене – ні".

"Я давав присягу судді, і там все написано. Якщо ти йшов на цю посаду, то повинен мати і нерви, і сили, і здоров'я. Хто б на тебе ні тис - а ти читай Біблію, яка у мене називається Конституцією", - додав заступник голови КС.

Як відомо, у четвер під стінами Конституційного Суду продовжується мітинг представників опозиції і коаліції. За різними даними, на ньому присутні від 10 до 15 тисяч осіб.

Пшеничний обраний суддею КС за квотою президента при Леоніді Кучмі. Його призначенням опікувався особисто колишній керівник адміністрації президента Віктор Медведчук.powered by lun.ua