Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

У Європі чекають, коли Ющенко і Ко зрозуміють, що вибори непотрібні

Понеділок, 23 квітня 2007, 09:30

Співдоповідач по Україні моніторингового комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи Ханне Северінсен не виключає, що українська криза може вирішитися і без дострокових виборів.

Про це вона заявила в інтерв`ю журналу "Профіль", повідомляє УНІАН.

"Я вважаю, що жодна зі сторін конфлікту не виграла в результаті ухвалення резолюції ПАРЄ. Виграти вони (представники коаліції та опозиції) можуть лише в тому випадку, якщо сядуть за стіл переговорів", - сказала Северінсен.

Вона висловила переконання, що в цьому випадку кожна зі сторін повинна відмовитися від частини своїх позицій.

"Мені здається, зараз потрібно продемонструвати зрілість лідерам всіх п`яти політичних партій, які повинні сісти і домовитися", - зазначила співдоповідач ПАРЄ.

"Рішення Конституційного Суду – це, звичайно, добре, але зараз саме час для політичних сил знайти компроміс, після чого вони вже зможуть самі відповісти на запитання, чи потрібні дострокові вибори. Не виключаю, що вони можуть дійти висновку, що дострокові вибори непотрібні", - наголосила вона.

Як відомо, 19 квітня Парламентська Асамблея Ради Європи схвалила резолюцію по Україні "Функціонування демократичних інституцій в Україні".

У документі ПАРЄ висловлює стурбованість політичними подіями, які відбуваються в Україні протягом останніх місяців, які досягли свого піку після 2 квітня 2007 року, коли президент оголосив про розпуск Верховної Ради.

У резолюції, Асамблея, зокрема, підтвердила свою позицію, що відклик народних депутатів політичними партіями ("імперативний мандат") є неприйнятним в демократичній державі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: