Кучма думає, що Ющенко дійде до об'єднання з Януковичем

Понеділок, 23 квітня 2007, 10:41

Екс-президент Леонід Кучма не вірить у найближчу перспективу дострокових парламентських виборів і вважає невичерпаними можливості об'єднання Партії регіонів з "Нашою Україною".

Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Время новостей", опублікованому в понеділок, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ясно, що дострокові вибори 27 травня не відбудуться. Заява Ющенка про призупинення указу (про повноваження Верховної Ради) - вимушений жест. З погляду логіки немає підстав проводити дострокові вибори", - заявив Кучма.

Реклама:

"Однак чи можна сподіватися на здоровий глузд, коли політичні сили йдуть стінка на стінку? Нині в Україні неможливо сказати, що буде завтра. Йде війна на мові ультиматумів, а така мова до добра не доведе", - додав екс-президент.

На його думку, перевибори "нічого не змінять", оскільки "розклад сил буде фактично такий же".

"Кинувши країну в безодню брудної передвиборної боротьби, ми ще більше поляризуємо Україну. Президенту потрібно виходити з інтересів країни, знайти компроміс між східною елітою і західною. Сьогодні, як і раніше, не вичерпані можливості об'єднання Партії регіонів і "Нашої України", - вважає Кучма.

ВІДЕО ДНЯ

На його думку, в Україні "немає політичної культури, от у чому головна проблема".

"Нині парламент розпущений на тій підставі, що "помаранчеві" депутати в порушення волі виборців приєдналися до коаліційної більшості. Так "перебіжчиків" же 15 років ніхто не помічав! - зазначив Кучма.

"Завтра з політичних розумінь скажуть, що Конституційний Суд у нас нікудишній. Але справа ж не в суддях! У нас політики такі – сунуть на держпосади кого попало! Та й партійні списки складають не за ідеологічними, а за комерційними мотивами", - вважає він.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування