Зварич радить команді Мороза писати книжки про Гаррі Поттера

Вівторок, 24 квітня 2007, 11:03

Представник президента в парламенті Роман Зварич вважає незаконним звернення спікера Олександра Мороза до Генпрокуратури з проханням встановити законність рішень з’їдів БЮТ і "Нашої України" про виключення з виборчих списків кандидатів у народні депутати.

Як пояснив Зварич прес-службі "Нашої України", таку оцінку може робити лише суд.

“Мені здається, що поки що повноваження Генпрокуратури ще поки ніхто не відміняв, не відмінені також повноваження судів загальної юрисдикції, оскільки встановити законність таких дій, про які заявив Мороз, має суд", - зауважив Зварич.

"Якщо ініціатори звертаються до Генеральної прокуратури, то слід було б встановити, в чому, на їхню думку, полягає кримінальність діянь конкретних фізичних осіб, які були причетні до прийняття згадуваних рішень на міжпартійних з’їздах "Нашої України" та БЮТ", - додав він.

"Це повний абсурд. Я би радив ініціаторам подібних звернень до Генпрокуратури, все ж таки, займатися більш конструктивними справами", - заявив представник президента.

Він також зазначив, що "буйні фантазії окремих з дозволу сказати "юристів", які порадили Морозу зробити такий крок, аж ніяк не вписуються в рамки чинного законодавства".

"Їм би краще книги у стилі фентезі писати", - додав Зварич.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua