Мер Донецька зрозумів, що вороги Януковича страх загубили

2 перегляди
Вівторок, 24 квітня 2007, 13:29

Донецький міський голова Олександр Лук'янченко обіцяє дати команду комунальним організаціями забирати з вулиць міста все, що носить образливий характер.

Так він відреагував на прес-конференції у вівторок на появу в місті плакатів із зображенням прем'єр-міністра Віктора Януковича.

Він також відзначив, що на плакатах немає вихідних даних, повідомляє "Остров".

"Якби там була смілива людина, вона б там писала вихідні дані, хто друкував і так далі. Це просто чергова провокація, початок виборчої кампанії, у якій деякі політичні сили, так би мовити, завчасно вийшли на старт", - сказав Лук'янченко.

При цьому він нагадав, що "такі плакати місяці три тому в народі були, але тоді, певно, страх опанував, а тепер...".

Мер "відразу ж попередив", що буде давати команду комунальним організаціями забирати з вулиць міста все, що носить образливий характер. Лук'янченко попросив ЗМІ не спекулювати на цьому і "не робити сенсацій".

"Я дійсно давав команду голові Ворошиловського району зафарбувати на одному з будинків по вулиці Артема, де була написана непристойність... З цього зробили висновок, що на комунальні служби почали тиснути і так далі. Я просив би не робити з цього сенсації і перевіряти вірогідність фактів", - підкреслив Лук'янченко.

Відповідаючи на питання, чи будуть якось покарані виготовлювачі плакатів, які ображають Януковича, Лук'янченко вказав, що у нього "є спеціальні служби, що повинні займатися цим питанням, у тому числі тим, чому незаконна продукція друкується, на чиї гроші вона друкується".

"Я думаю, компетентні органи займуться цим питанням", - заявив міський голова Донецька.

Як повідомлявся "Острів", у минулі вихідні в Донецьку з'явилися плакати із зображенням Януковича, на яких не було ніякої типографської інформації.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua