25.06

Банківський форум

Турчинов думає, що Піскун може, коли хоче

Четвер, 26 квітня 2007, 18:07

Один з лідерів БЮТ Олександр Турчинов вважає, що своїми останніми рішеннями президент Віктор Ющенко виконав усі побажання коаліції.

"Вони просили, щоб Верховну Раду розпустили на підставі 90 ст. Конституції, і ця стаття була покладена в основу розпуску парламенту, тобто всі забаганки комуністів, соціалістів були виконані", - сказав Турчинов журналістам у четвер.

На його думку, "президент зробив гуманний крок, адже можливість провести вибори була і 27 травня, але президент вирішив все ж таки дати можливість тим, хто з політичних чи інших міркувань зайняв небезпечну позицію, стати учасником виборчого процесу".

Коментуючи поновлення Святослава Піскуна на посаді генпрокурора, Турчинов сказав:

"Президент працює в межах Конституції, рішенням суду він (Піскун) поновлений на посаді, і президент виправив свою помилку, на підставі рішення суду поновив на посаді генпрокурора Святослава Піскуна, не дивлячись на те що, він є представник Партії регіонів. Закон у нас в державі працює, незалежно від того, від якої політичної партії людина".

"Я з ним (Піскуном) працював в Службі безпеки України, і можу сказати, що коли в нього є бажання, то він може працювати досить ефективно. Сподіваюсь, що таке бажання в нього буде, адже надто відповідальна ситуація зараз в країні, і надто відповідальна сьогодні посада генпрокурора, який повинен все ж захищати інтереси країни, а не працювати на якусь політичну силу", - додав він.

Крім того, Турчинов назвав "маячнею" заяви окремих політиків щодо можливого імпічменту президенту.

"Жодних підстав під цим немає, крім чергового PR-акту недолугих, і я вважаю, збанкрутілих політиків. Президент працює в межах Конституції, в межах закону, і цей дешевий PR розрахований на засоби масової інформації", - сказав він.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: