Тимошенко і Януковичу доведеться домовитися про співіснування

Субота, 28 квітня 2007, 20:07

Президент Віктор Ющенко вважає, що після виборів розклад у парламенті не зміниться, а тому всі політичні сили мають шукати шляхи до порозуміння.

Про це він заявив на мітингу на Європейській площі в суботу.

"Чи знімають вибори усю проблематику? Безумовно, ні. Але через дострокові вибори ми очистимо принципи формування політичного порядку в Україні", - запевнив Ющенко.

"До парламенту, скоріше за все, прийдуть ті сили, які є там. Це чотири-п’ять політичних сил. Вони прийдуть до влади. Можливо, всі, можливо, без однієї партії, якій уже не вибачать зради виборці, яку ця сила допускала в останні десять місяців", - припустив президент.

Водночас, на його думку, в новому парламенті має бути знайдено порозуміння.

"В новому парламенту 50% на 50%, плюс чи мінус, будуть такі ж розклади, у цьому парламенті буде коаліція і опозиція. Але, переконаний, головна відповідь, яка шукатиметься в стінах цього парламенту – це те, як від співжиття перейти до співпраці, хоча б з ключових національних інтересів", - зазначив Ющенко.

Президент також висловив думку, що новому парламенту доведеться ухвалити зміни до регламенту, закону про статус народного депутата, закон про опозицію, зміни до ЦВК та зміни до Конституції.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!