Зрадник Тимошенко підслухав як повертають її Кабмін

Понеділок, 30 квітня 2007, 10:51

Юристами Секретаріату президента розроблені укази про відклик суддів Конституційного суду, формування нового складу ЦВК і повернення старого складу уряду.

Про це заявив у понеділок з трибуни парламенту член БЮТ, що перейшов до коаліції, Володимир Олійник, посилаючись на засідання фракції БЮТ 4 квітня після підписання першого указу президента про розпуск парламенту.

За його словами, один із заступників голови партії сказав щодо політичної кризи: "Нічого страшного. Он Єльцин, захищаючи демократію в 1993 році, вжив силу".

Олійник повідомив, що на тому засіданні лунала інформація, що "в адміністрації президента є проекти указів неконституційних про відклик Конституційних суддів, є проекти указів про формування нового ЦВК у неконституційний спосіб. А якщо уряд не буде виконувати указ президента, то є указ про повернення до старого складу уряду".

Починаючи виступ, Олійник зазначив, що "індивідуально" виступає від фракції БЮТ, хоча його до цього "ніхто не вповноважував"."Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: