Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Мороз заблокується з Януковичем, а Симоненко залишиться в полі один

Четвер, 10 травня 2007, 08:37

Лідери коаліції Віктор Янукович, Олександр Мороз і Петро Симоненко погодили спільну стратегію участі в дострокових парламентських виборах.

Про це в середу заявив депутат СПУ Василь Волга, повідомляє "Комерсант-Україна".

"Коаліція піде на перевибори двома колонами. З одного боку, вона (коаліція) буде представлена блоком Партії регіонів і Соцпартії, з іншого боку – комуністами, що, за нашими підрахунками, набирають від 7 до 8 % голосів", - сказав Волга.

Депутат визнав, що пройти в парламент на дострокових виборах соціалістам може допомогти тільки високий рейтинг Партії регіонів. "Чого там гріха таїти, зараз нам дуже потрібен величезний відсоток Партії регіонів", - сказав він.

У свою чергу, заступник голови фракції Партії регіонів Василь Хара підтвердив, що досягнуті в 2006 році домовленості між учасниками коаліції збереглися.

"Віктор Федорович (Янукович) – людина слова. Якщо ми взяли на себе зобов'язання не кидати політичних партнерів – сто відсотків, що так і буде", - заявив він.

Разом з тим депутат повідомив, що питання про створення блоку на широке обговорення ще не виносилося. Це підтвердив і його соратник по фракції Тарас Чорновіл.

"Офіційні переговори ще не велися, а те, про що ви говорите (створення блоку ПР і СПУ), попередньо погоджено тільки на рівні лідерів партій і може бути внесене до порядку денного засідань політрад не раніше наступного тижня", - заявив Чорновіл.

Тоді ж, як повідомляє видання, може бути розглянуте питання про можливе входження в блок Партії промисловців і підприємців, очолюваної міністром економіки Анатолієм Кінахом.

"Я не виключаю входження в блок з Партією регіонів, однак остаточне рішення ми будемо приймати на з'їзді партії, що заплановано на 9 червня", - сказав Кінах.

Між тим, самостійну участь КПУ в дострокових виборах підтвердив депутат, перший секретар Кримського рескому КПУ Леонід Грач. "За жодних умов комуністи з "Регіонами" не підуть", - заявив він.

У свою чергу, представники опозиції припускають, що союз з Партією регіонів забезпечить проходження в парламент значно меншого числа депутатів від СПУ і ПППУ, ніж на виборах у березні 2006 року.

"У блок можуть потрапити від СПУ від сили 8 чоловік. Що стосується Анатолія Кінаха, то прем'єр-міністр не має перед ним серйозних зобов'язань. Тут стоїть питання про грошовий внесок. Квота Партії промисловців не буде великою. Імовірно, йтиметься про самого Кінаха й, можливо, ще про 2 людей", - заявив депутат від БЮТ Михайло Волинець.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування