25.06

Банківський форум

Луценко збирається взяти висоту і зарікається від дружби з Януковичем і К°

Четвер, 10 травня 2007, 16:09

Юрій Луценко переконаний, що "Народна самооборона" може самостійно подолати 4%-ий прохідний бар'єр до Верховної Ради і повідомляє про продовження переговорів з "Нашою Україною" та "Українською правицею".

Про це Луценко заявив на прес-конференції у Чернігові, де він перебуває разом з Миколою Катеринчуком в рамках туру "Народний наступ", повідомляє прес-служба руху.

"Ми спокійні за свої перспективи. Ми не гонимося за небаченими результатами - більшість у майбутньому парламенті", - зазначив лідер "Народної самооборони".

"Ми чітко знаємо, що переходимо 4%-ий рубіж ще до початку нашої нової акції "Народний наступ". Але ми не відмовляємося від переговорів із представниками демократичного табору", - додав він.

Також Луценко повідомив, що нині тривають переговори в рамках "Нашої України", Української правиці та "Народної самооборони".
За його словами, у тому, що відбувається зараз в Україні, "є кілька позитивних речей".

"По-перше, відбулася певна активізація спільних дій демократичного табору. По-друге – уряд заговорив про підвищення зарплат і пенсій, як він це робить перед виборами, отже нехай говорить і підвищує", - зазначив Луценко.

"По-третє, стосовно переговорів "Нашої України", Української правиці, НаСа, то вони тривають і ми не хочемо говорити про квоту, а лише прагнемо створити об'єднання заради демократизації в парламенті", - додав він.

"Єдине, що ми не приймемо ніколи від колег політичного сектору – це варіанти об'єднань із Морозом, Симоненком чи Януковичем", - заявив лідер "Народної самооборони".

Під час туру "Народний наступ" лідери "Народної самооборони" планують відвідати 170 малих міст України.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування