Герман знає, хто й навіщо придумав замахи на Тимошенко і Луценка

П'ятниця, 11 травня 2007, 15:52

Член фракції Партії регіонів Ганна Герман звинувачує опозицію у розповсюдженні інформації про можливі замахи на її лідерів для привернення уваги та підняття рейтингів.

"Наступну виборчу кампанію опозиція вже намагається зробити безпрецедентно брудною", - цитує слова Герман прес-служба Партії регіонів.

"Саме з цією метою запускаються в Інтернет (із передруковування опісля в інших засобах масової інформації) усілякі вигадані сценарії про нібито замовні вбивства, про ймовірні загрози для життя політиків із опозиції, які в такий спосіб пробують привернути увагу до своїх насправді незначущих осіб (типу Балоги та Луценка), щоб хоч якось підняти рейтинги", - заявила депутат.

За її словами, "брудні технології, з яких помаранчеві є справжніми фахівцями, негативно вплинуть на суспільну мораль і підштовхнуть ще більше до маргіналізації, до сповзання певних суспільних прошарків на шлях наклепів, брехні, безпідставних звинувачень".

"Ця стежка - не в той бік, вона ніколи не приведе до праведної дороги. І йдучи нею, ми ніколи не побудуємо правової держави, де людські свободи є найвищою цінністю", - зазначила Герман.

"Прикро, що опозиція знову починає кампанію не з діалогу про майбутнє нашої держави, а з бруду, з вигадок і з наклепів, забуваючи просту народну істину: брехнею світ обійдеш, але назад не вернешся", - додала вона.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування