"Наша Україна" готова розписатися під будь-яким документом-гарантією

П'ятниця, 11 травня 2007, 16:28

Лідер "Нашої України" В'ячеслав Кириленко заявляє, що "Наша Україна" за жодних обставин не створюватиме коаліцію з Партією регіонів.

"Після позачергових парламентських виборів наша партія візьме участь лише у створенні коаліції демократичних сил", - сказав Кириленко під час прес-конференції в п'ятницю.

При цьому він нагадав, що ще 24 лютого БЮТ та "Наша Україна" підписали угоду про створення об'єднаної опозиції, в якій зазначено, що ці дві політичні сили вважають за можливе співпрацю лише у форматі демократичних сил.

Коментуючи заяви окремих політиків щодо необхідності гарантій про нестворення коаліції Партії регіонів та "Нашої України", Кириленко сказав, що угода підписана взимку відкрита до підписання іншими демократичними силами.

За словами лідера "Нашої України", якщо решта долучиться до цієї угоди, то це "стане гарантією неутворення коаліції з Партією регіонів".

"Якщо нам скажуть підписати меморандум чи декларацію, чи заяву про нестворення коаліції з Партією регіонів, то ми її підпишемо, але ж і угода між БЮТ та "Нашою Україною" теж має бути підписана іншими демократичними силами", - зазначив він.

Крім того Кириленко повідомив, що вже практично погоджені всі питання щодо створення виборчого блоку за участі "Нашої України", "Української правиці" та "Народної самооборони".

"Ми погодили значну частину цих питань", - зазначив лідер "Нашої України".

Він висловив впевненість, що у разі створення двох великих демократичних блоків голоси виборців не будуть розпорошуватися і це може забезпечити перемогу демократичних сил на виборах.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...