Ахметов вирішив допомогти аутсайдерам виборів

Субота, 12 травня 2007, 11:41

Член фракції Партії регіонів, бізнесмен Ринат Ахметов вважає, що дострокові вибори повинні відбуватися восени.

Таке переконання він висловив в інтерв’ю "Дзеркалу тижня", опублікованому в суботу.

"Ми готові до дострокових виборів, але ми хочемо чесних виборів. Провести їх у липні неможливо. Наша партія не зацікавлена в тому, щоб легітимність результатів дострокових парламентських виборів була поставлена під сумнів із самого початку", - зазначив Ахметов.

"Крім того, ми не повинні позбавляти шансу "міноритарні" політичні партії. Незалежно від кольору, ті, кому не вистачило відсотка для подолання бар’єру в 2006-му, повинні отримати можливість поборотися за голоси виборців", - додав він.

За словами Ахметова, "у стислі терміни і влітку це зробити практично неможливо". "Тому вибори повинні відбутися восени. Після того, як парламент внесе необхідні зміни до виборчого законодавства", - підкреслив він.

"Відповідальне політичне рішення (про згоду на дострокові вибори), на яке ми пішли, зробивши крок назустріч, приймалося не для того, щоб із нами розмовляли мовою ультиматумів. Дуже помилилися ті, хто сприйняв наше бажання зберегти цілісність України як слабкість", - зазначив водночас Ахметов.

Він також закликав не шукати в цій ситуації "підводних течій".

"Про жодні гарантії і посади не йшлося. Це взагалі не обговорювалося", - запевнив Ахметов.powered by lun.ua