Ющенко і Янукович визначилися зі строками

Субота, 12 травня 2007, 17:16

Президент Віктор Ющенко і прем'єр Віктор Янукович мають намір у середу досягти домовленості про дату проведення дострокових парламентських виборів.

Про це повідомили журналістам новопризначений секретар РНБО Іван Плющ і перший віце-прем'єр Микола Азаров по закінченні зустрічі президента і прем'єра, у якій вони брали участь.

"Думаю, що ймовірність сто відсотків", - сказав Азаров, відповідаючи на питання, наскільки велика ймовірність того, що дата виборів буде визначена в середу.

Він відзначив, що "практично погоджено "малий пакет документів", необхідних для проведення дострокових виборів".

"Я сподіваюся, що в середу з'являться рішення, що будуть аргументами для визначення дати виборів", - сказав у свою чергу Плющ.

Як повідомив Азаров, у ході зустрічі вони з Плющем доповіли президентові і прем'єрові про хід роботи в рамках робочої групи, а також про погоджені зміни в Кодекс про адміністративне судочинство. Перший віце-прем'єр відзначив, що документ завізований "усіма політичними партіями".

За його словами, він також доповів про пропозиції коаліції щодо змін у структурі Центвиборчкому. За словами Азарова, у ході зустрічі сторони домовилися завершити до середи підготовку погоджених законопроектів для затвердження їх у парламенті.

У свою чергу Плющ відзначив, що підготовлені законопроекти, а також проект постанови парламенту про проведення дострокових виборів "дадуть підстави президентові і прем'єр-міністрові прийняти остаточне рішення" щодо дати виборів.

"Інтерфакс-Україна"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування